15.09.2006


Witamy na naszej stronie.

Kilka słów o naszym sklepie.

Sklep powstał w 1993 roku. Mamy więc za sobą 11 lat doświadczenia w sprzedaży części do aut oraz kosmetyków i akcesoriów samochodowych. Do roku 2004 prowadziliśmy również sprzedaż części rowerowych. Od 2003 roku sukcesywnie rozszerzamy naszą ofertę o kolejne marki samochodów. Na dzień dzisiejszy prowadzimy sprzedaż części do takich marek aut jak:

FIAT, DAEWOO, OPEL, AUDI, VW, SEAT, SKODA, TOYOTA, HONDA, NISSAN I INNE.

Kładziemy nacisk na wysoką jakość części i niską cenę dla klienta, dlatego nieustannie szukamy najlepszych ofert kupna części.

Staramy się również jak najszybciej realizować zamówienia - dla tego większość części można odebrać u nas nawet tego samego dnia lub dnia następnego od godziny 11:00.

Dla stałych klientów dajemy wysokie rabaty. Otrzymują oni od nas bezterminowe karty rabatowe, przez co jesteśmy najtańszym sklepem w mieście i okolicy.

DLA WARSZTATÓW - CENY HURTOWE.

(do 15% rabatu)

Trzymając się zasady - "MY JESTEŚMY DLA KLIENTA" - stawiamy na miłą i fachową obsługę z doświadczeniem. Dla tego każdy może uzyskać u nas poradę, a nawet pomoc przy drobnych usterkach.

W myśl tej zasady - istnieje również możliwość dowozu części do klienta na terenie OSTROWI MAZ.  MAŁKINI i okolic.

Dla klienta stworzyliśmy również bogatą w informacje o produktach stronę internetową, która stale się rozwija.

 


Dodatkowe informacje na temat cen lub dostępności niektórych części można u nas uzyskać pisząc na

 nr. GADU-GADU:  4507653

 


Naszą domeną jest bardzo dobra opinia wśród klientów i popularność w Ostrowi i okolicy, dla tego MOTO-GAMA stała się bardzo dobrą marką w sprzedaży części, akcesoriów i kosmetyków do aut.