AKTUALIZACJA DZIAŁU:                                                             15.09.2006

 

Znajdziesz u nas wiele różnych kosmetyków do renowacji oraz konserwacji karoserii samochodowych.


www.acpoland.prv.pl

W okresie letnim polecamy państwu zastaw płynów do spryskiwaczy ze środkiem usuwającym owady firmy AC COSMETICS.

Płyn do spryskiwaczy 1l                                       

Płyn do spryskiwaczy 2l                                         

Płyn do spryskiwaczy 5l                                         

Środek do konserwacji gumy  (spray)                        


Ponadto oferujemy:

- Mleczka czyszcząco - regeneracyjne na bazie wosku, likwidują drobne zarysowania lakieru. Połysk uzyskujemy bez wysiłku - wystarczy delikatnie rozetrzeć środek na powierzchni lakieru. Doskonale nadają się do lakierów zwykłych jak i metalicznych.

- Pasty czyszcząco - regeneracyjne - doskonale nadają się do lakierów starszych  - wymagających odświeżenia i nadania połysku.


DOKTOR CAR SPEC OIL TREATMENT to produkt najnowszej generacji zawierający m.in. specjalny syntetyczny reduktor tarcia ZDDP. Uszczelnia silnik i zmniejsza nadmierne spalanie oleju, podnosi kompresję i zmniejsza tarcie. Utrzymuje wnętrze silnika w czystości. Wycisza pracę silnika i przedłuża jego żywotność. Likwiduje dymienie z rury wydechowej. Może być stosowany we wszystkich rodzajach silników starych lub nowych. , benzynowych lub Diesla. Nadaje się również do silników zasilanych LPG lub CNG. Jest mieszalny z wszystkimi rodzajami olejów mineralnych i syntetycznych.
Może być stosowany z markowymi olejami przekładniowymi klasy GL-5, w celu wyciszenia i uszczelnienia zużytych i głośnych przekładni. Nie zawiera szkodliwego P.T.F.E. Polecany szczególnie do silników pracujących w ekstremalnie trudnych warunkach (jazda w górach, w czasie letnich upałów, z pełnym obciążeniem, częste uruchamianie zimnego silnika, jazda miejska).


Powszechnie znany dodatek do oleju. Likwiduje dymienie, zmniejsza zużycie silnika, przywraca utraconą kompresję i moc, utrzymuje wnętrze silnika w czystości, przedłuża żywotność silnika, opóźnia proces starzenia się oleju. Do wszystkich typów silników. Zmniejsza zużycie paliwa. Nie zawiera Teflonu.


Preparat do mycia silnika z zewnątrz. Usuwa wszelkie oleje, smary i inne zanieczyszczenia silnika, przekładni i innych elementów mechanicznych, nie niszczy uszczelek. Poj. 700 ml- atomizer


Wosk koloryzujący, przywracający lakierowi samochodowemu oryginalny kolor i połysk. Może być stosowany zarówno do lakierów standardowych jak i metalizowanych. Dokładny dobór koloru nie jest konieczny. 200 ml


Skutecznie usuwa każdy brud i osad z felg i kołpaków. Specjalny pakiet inhibitorów korozji zapewnia pełne bezpieczeństwo stosowania preparatu, zwłaszcza przy myciu felg aluminiowych. Mytym elementom zapewnia czasową ochronę przed korozją.Poj 700 ml.


Doskonale zmywa brud, kurz i osady nikotynowe z gładkich powierzchni
(szyby, karoseria, tworzywa sztuczne, powierzchnie chromowane, stal nierdzewna, winyl i inne), nie pozostawia smug.